Aktovky

Pokud na klasiku nedáte dopustit, pak jsou právě pro Vás určeny dámské aktovky. Charakteristické zapínání, tvar, design či styl - to jsou všechno vlastnosti, které na kabelce - aktovce oceníte a které Vás snad nejvíce upoutají. Kromě toho je dámská aktovka i dostatečně velká a prostorná, co můžete využít pro úschovu i většího objemu věcí, které chcete nosit s sebou. Jak si vybrat aktovku z tak široké nabídky a co by mělo při Vašem rozhodování ovlivňovat, zvláště pokud chcete aktovku vhodně zkombinovat s Vaším outfitem?

Vybíráme dámskou aktovku

Každá dámská aktovka v sobě skrývá propracovaný design a relativně velký objem, do kterého se rozhodne vejde vše potřebné.Charakteristickým znakem dámské aktovky je především přezka či přezky, které slouží k zapínání aktovky. Design se většinou skládá z jedné dominantní barvy - barevného odstínu, který je doplněn například v případě přezek o imitaci zlata nebo stříbra. Dámskou aktovku budete pravděpodobně používat poměrně často, i proto si zvolte vhodné barevné provedení snadno kombinovatelné prakticky ke všemu. Nikdy však není k zahození mít po ruce i více typů aktovek, ze kterých si vždy vybíráte jednu podle potřeby.

Aktovky se navzájem liší i svou velikostí. Sice zvyknou mít dostatečně velký objem myslete i na to, že nosit příliš těžké dámské aktovky Vás časem omrzí a budete se tomu více vyhýbat.

Zkombinujte dámskou aktovku s Vašim outfitem

Každá aktovka je svým způsobem více elegantní, jako sportovní. Na to musíte myslet už při výběru Vašeho outfitu, i když být mírně extravagantní je čas od času rozhodně fajn. Aktovka se skvěle hodí do zaměstnání, ale i při dovolených a cestování, kdy do ní můžete vtěsnat oblíbenou knihu, tablet či svačinu na zakousnutí.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
14213 kabelka aktovka z eko kuze modra
866 Kč
162345ML
16937 kabelka aktovka z eko kuze seda
866 Kč
102347ML
14225 kabelka aktovka teckovana satchel seda
866 Kč
102351ML