Plážové tašky

Slunce, pláž, a moře - to jsou věci, které k létu neodmyslitelně patří. Avšak každá správná žena se ani na dovolené neobejde bez nezbytných drobností, které musí někam schovat. Na pláž se určitě nevyberete s kabelkou, ale s trendy plážovou taškou. Vyberte si z naší nabídky tu, která vám nejvíce připomíná bezstarostné letní chvíle.

Nejžhavější trend, bez kterého se během léta neobejdete

Plážové tašky jsou během letního období tou nejideálnější " dámskou kabelkou ", kterou klidně mimo dovolené vynosíte i do města na nákupy. A samozřejmě neškatulkujte dámské plážové tašky pouze ta ty klasické proutěné verze. Ani jim se nevyhýbají vlny módní trendů. Stále oblíbenější jsou právě látkové plážové tašky, které se pomalu, ale jistě šplhají do módních výšin.

Látkové plážové tašky jsou skvělé v tom, že mají neutrální design, a tedy skutečně je můžete využít i na ty zmíněné nákupy ve městě. Kromě toho látkové plážové tašky hýří těmi nejrozmanitějšími barvami a potiskem. Během léta jsou tradičně v kurzu námořnické proužky, květiny, nápisy a všechny motivy, které prostě k létu patří. Navíc si je můžete dozdobit zajímavou šátkem nebo přívěsky.

V čem jsou látkové plážovky skvělé?

Plážová taška by se tedy během horkého léta měla stát vaším nezbytným společníkem. Není na škodu alespoň jednou za rok vyměnit klasiku za něco hravé, uvolněnější a ležérní. Dámská plážová taška by neměla být ani příliš velké ani příliš mála. Jednoduše, taková akorát. Látkové plážové tašky přehodíte přes rameno a můžete vyrazit.

Odolávají i vyšším teplotám na rozdíl od těch, které jsou vyrobeny z umělých materiálů a rychle se ohřejí. Kromě toho jsou měkké a velmi pohodlné na nošení. Nikde vás nic nebude tlačit, jako například v případě proutěných plážových tašek, které mohou na vašem rameni a rukách nechat otisky.

Látkové plážovky rychle na slunci vyschnou, pokud se vám náhodou namočí. Také se snadno čistí, nakolik jsou látkové, stačí je jemně proprat a znovu budou jako nové. V neposlední řadě jsou látkové plážové tašky i šetrnější k životnímu prostředí.

Co by vám v dámské plážové tašce nemělo chybět?

Balení k vodě je důležité, proto obsah plážové tašky nikdy nepodceňujte. Následující seznam věcí, byste si vždy měli poctivě do plážovky zabalit, abyste pobyt u vody strávili maximálně pohodlně.

opalovací krém

Krém s UV faktorem je zřejmě to první, co byste si do své plážové tašky měli vložit, zejména, pokud jste bledulka a máte tendenci se velmi rychle spálit, vyberte si opalovací krém s vyšším faktorem a bez parfemace.

Osuška na ležení

V základním vybavení každé plážové tašky by neměla chybět ani osuška lehací nebo nějaká podložka. Písek bývá horký a vy potřebujete něco, na čem se vám bude pohodlně ležet a opalovat.

Pareo, plážové šaty

Pokud si budete potřebovat někam odběhnout, nemusíte čekat dokud vám plavky vyschnou a vy se budete moci převléknout. Postačí vám lehoučké plážové šaty či velká šátek tzv. pareo, které si přes sebe přehodíte a můžete vyrazit. Pareo vám nezabere v plážové tašce mnoho místa a mimo jiné jej víte využít na mnoho způsobů, nejen jako pokrývku těla.

sluneční brýle

Jaká by to byla plážová taška, kdyby v ní chyběly sluneční brýle? Sluneční záření je pro vaše oči nebezpečné a sluneční brýle s UV filtrem vás před ním dostatečně ochrání. Aby se vám jen tak pohozené v plážové tašce náhodou nepoškodily, noste je vždy uzavřeny v pouzdře.

Dobrá kniha a láhev minerálky

Chvíle u bazénu či na pláži si můžete zpříjemnit i čtením dobré knihy, případně časopisu. A samozřejmě nezapomínejte přitom na pitný režim. Do plážové tašky si vložte láhev s neslazeným, vychlazeným nápojem, nejlépe minerálkou.

Hřeben a balzám na rty

Slaná či chlorovaná voda není zrovna nejlepším přítelem vlasů. Proto si do plážovky nezapomeňte přibalit i hřeben. Mokré vlasy si hned pročísnete, díky čemuž a vám rychleji uschnou. A také si do plážovky nezapomeňte přihodit i balzám na rty. Slunce rty velmi vysušuje, a pokud je nechcete mít popraskané a suché, balzám s UV filtrem bude vaší první pomocí.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
YQ 63 BEIGE 42
Novinka
555 Kč
765 Kč (–27 %)
132195EF
YQ 63 ROUGE 45
Novinka
555 Kč
765 Kč (–27 %)
142198EF
23354 nafukovacka barevna lizatko
490 Kč
G793056