Přívěsky

Ikonické pom-pom přívěsky

Pom-pom přívěsky na dámské kabelky a batohy jsou úžasně hravé. Není se proto čemu divit, že se z nich stal obrovský módní trend, který doslova zaplavil ulice. Tyto přívěsky dokáží kabelky a batohy dokonale ozvláštnit a dodat jim trochu rozmarného stylu. Chcete-li trošku pozměnit vzhled vaší kabelky , postačí vám přívěsek a kabelka či batoh hned získá jiný rozměr. Buďte vždy stylová a vytvořte iluzi, že každý den máte novou kabelku. Pom-pom přívěsek na kabelku snadno připnete díky klasickému kovovému klíčovému kroužku.

Kde to všechno začalo?

Tento módní šílenství není ničím novým. Jak už to bývá, módní trendy se po jistém období mlčení znovu dostávají na výsluní. Jinak to není ani v případě pom-pom přívěsků. Přívěsky na dámské kabelky a batohy ve tvaru roztomilé chlupaté kuličky jako první prezentoval, nikdo jiný než slavný Karl Lagerfeld. Měkoučkou, chlupatou panenku Karlitis nosili poctivě na kabelce všechny světové celebrity. Na to navázal módní dům Fendi, který světu nabídl velké, huňaté pom-pom přívěsky v těch nejrozličnějších barvách a provedeních. A tak se z jednoduchého doplňku stal fashion kousek, který chce vlastnit každý. Dnes jsou tyto chlupaté kuličky nejen součástí přívěsků na kabelky, ale i různých kousků oblečení či bot a šperků.

Buďte originální

Pokud se vám zdá, že pom-pom přívěsky nosí na kabelce už každá druhá, stále máte možnost nechat se pohltit přívěsky na kabelky z jiných materiálů. Stále aktuální jsou i kovové přívěsky v různých tvarech a motivech (zvířátka, geometrické tvary, písmenka, kytičky). Vyhotoveno jsou v nejrůznějších odstínech, mnohé jsou vykládané kamínky, aby se na slunečním světle krásně třpytily, a tím poutaly žádanou pozornost. Klidně můžete zkombinovat i několik přívěsků najednou, pozor si však dávejte, abyste nevypadala jako pojízdný kolotočiarsky stánek či hračkářství.

Přívěsky jsou šperkem vaší kabelky

I přívěsky třeba ladit a pečlivě kombinovat nejen s kabelkou či batohem, ale i se zbytkem vašeho oblečení. Přívěsky na dámské kabelky a batohy dokonce můžete obměňovat i podle ročního období. V létě vsaďte na výrazné a velké přívěsky, v zimě se nechte unášet na vlnách tlumenějších tónů a usedlejšímu designu. Přívěsky se hodí téměř na jakýkoliv druh kabelky, třeba mít jen trochu vkusu. Pokud nevíte jak na to, nechte se inspirovat módními trendsetterkami. S jejich pomocí si tak můžete vytvořit vlastní osobitý styl. S přívěsky na dámské kabelky a batohy z naší nabídky určitě nešlápnete vedle a zaručeně vám je bude každý závidět. Naše přívěsky budou exkluzivními šperky pro vaše kabelky a batohy. Do přívěsků na kabelku či batoh se určitě vyplatí investovat. Ještě nějakou sezónu budou bezpochyby hrát prim.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem