Kabelky Michael Kors

Michael Kors - to jsou stylové, elegantní a velmi prestižní kabelky. Mnoho ženy oslovují díky své netradičnosti, přičemž často nabízejí absolutně nové vzory či tvary a spolu s velmi kvalitním provedením tak skvěle zapadají do outfitu každé ženy. Rozhodli jsme se Vám jednotlivé kabelky Michael Kors ještě více přiblížit, a tedy představit Vám jakési modelové řady, které Michael Kors vyrábí. Nutno podotknout, že každý typ kabelky Michael Kors je jedinečný a unikátní. Jejich nošení by Vám mělo také způsobovat jedinečné pocity.

Kabelky Michael Kors - řada ASHBURY

Tato modelová řada kabelek se už na první pohled vyznačuje volným střihem. Pro dámy je však velmi variabilní, protože se dají bez problémů roztáhnout její rohy a hned tak vzniká kabelka s ostřejšími tvary. Mnohé ženy potěší i detaily v podobě třásní po obou stranách.

Kabelka Michael Kors Ashbury je vyrobena z hovězí kůže, ale setkáte se také se semišovou verzí. Jako ostatní kabelky, i tyto jsou vyrobeny v různých barevných variantách, z nichž bychom vyzdvihli zejména fialovou violet barvu. Z velikostí tyto kabelky poskytují velkou a extra velkou, která je skutečně nadstandardní.

Kabelka Michael Kors - řada AUBREY

Kabelky Michael Kors Aubrey jsou kabelky s Kufříkové tvarem. Už na první pohled je dokážete rozeznat i díky charakteristickému krátkému držení a popruhu. Nejpoužívanějším materiálem v případě těchto kabelek je PVC, přičemž základní provedení je Vanilla / Luggage a Brown / Luggage.

Všechny Michael Kors kabelky Aubrey najdete ve velikostech malá a velká. Na večeři s přítelem si zřejmě zvolíte menší kabelku, do které se vejde skutečně jen hrstka věcí, do větší kabelky vhodné i na běžné používání pohodlně umístíte i dokumenty ve velikosti A4.

Kabelky Michael Kors - BEDFORD

Modelová řada Bedford je rozhodně nejrozsáhlejší, co se jednotlivých produktů týká. Několik rozdílných modelů kabelek Michael Kors se řadí právě do této řady, přičemž v každém z nich najdete dostatek společných vlastností.

Snad nejoblíbenějšími modely, které řadíme do Bedford patří Michael Kors kabelky Leather Hobo a crossbody Leather medium shoulder bag. Kabelky hobo mají po stranách popruhy, taktéž disponují i dalšími doplňky stupňujícími exkluzivitu kabelky.

Všechny Michael Kors kabelky bedford jsou vyrobeny z kůže, přičemž většina z nich právě z hovězí kůže. Jedinečné jsou kabelky z hadí kůže.

Materiál Michael Kors kabelek

Snad žádná z Vás nebude překvapená pokud napíšeme, že Michael Kors používá pro své kabelky jen skutečně velmi kvalitní materiály. Kromě klasické kůže, se kterou se můžeme setkat na několika kabelkách jiných značek je to i plátno či exotická kůže.

Kůže jako taková je většinou hovězí. Každá kůže má viditelnou strukturu a mluvíme o absolutní kvalitě největší jakosti. Významné je především zachování její původní struktury a to i v případě jejího barvení. Je odolná, ale prodyšná.

Šití kabelek Michael Kors

Rovné a pravidelné stehy jsou charakteristickým znakem každé kabelky Michael Kors. Rozhodující je i tloušťka či barva samotné nitě. V některých kabelkách Michael Kors jsou stehy velmi viditelné a poutají na sebe pozornost, jinde jsou jen nezbytným doplňkem, kde hraje hlavní roli zejména styl, tvar a velikost kabelky.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
29882 kabelka michael kors lg satchel hneda mk
5 399 Kč
6 499 Kč (–16 %)
112001MK