Dámské peněženky

Peněženky jsou pro ženy stejně důležité jako kabelky. Paradoxem však je, že je až tak často neměníme. Většinou si koupíme jednu, která nám dokáže dělat stylovou a praktickou parťačku klidně i rok. Ačkoliv dámské peněženky patří mezi věci, které používáme denně a neumíme se bez nich obejít, věnujeme jim jen nepatrnou pozornost. A přitom bychom měli peněženky více chránit, vhodně jejich ošetřovat a při výběru dbát nejen na design, ale hlavně na kvalitu jejich zpracování. Ještě před tím, než si jednu trendy peněženku z naší nabídky vyberete, zamyslete se nad tím, co vše od ní budete požadovat. Nemusí to být výhradně jen funkčnost a praktičnost, ale i mnoho jiných atributů, které také stojí za konečným rozhodnutím.

Umíte si zvolit správnou velikost?

Je velmi důležité si předem určit, kolik věcí by měla vaše peněženka zvládnout uschovat. Pokud máte množství karet a vždy s sebou nosíte jistý obnos peněz, bude pro vás ideálním řešením větší peněženka zapínající se na zip, která disponuje dostatečným prostorem na karty, mince a papírové bankovky.

Zlatou cestou jsou středně velké peněženky, které vám budou akorát do ruky a nebudete si připadat, jako byste v kabelce nosili další menší "kabelku do ruky".

Menší dámské peněženky se ve většině případů zapínají na druk či patent, vypadají skutečně elegantně, roztomile a jejich velkou výhodou je, že se vám hravě vejdou i do malé kabelky. A možná vás to překvapí, ale i malé peněženky mohou nabídnout skutečně velkorysý prostor.

Když vybíráme dámské peněženky podle barvy

Barevné ladění peněženky vypovídá něco io vaší osobnosti. Upřednostňujete klasické barvy, jako je černá či hnědá? Pak určitě nemůžete šlápnout vedle. A navíc se vůbec nemusíte bát, že by se vám dámská peněženka v těchto barevných tónech velmi rychle zašpinila.

Dámy, které uznávají filozofii Feng Shui jistě vědí, že nejideálnější barvou pro peněženku je červená. Právě ta umožňuje aktivovat příliv peněz do peněženky a také pomáhá rychle dosáhnout to, co po čem toužíte. Na druhé straně červená je vášnivou barvou, která k ženám jednoduše pasuje. S červenou dámskou peněženkou budete vždy vypadat rafinovaně.

Mezi další oblíbené barvy určitě patří modrá, fialová, zelená, béžová, bílá, či růžová. Velmi populární jsou zlatá či stříbrná, které upřednostňují ženy milující ten pomyslný dotek luxusu.

Nejvhodnější materiál

Dámské peněženky jsou vyráběny téměř ze všech druhů materiálů, ať už jde o kůži, eko kůži, přírodní a syntetické textilie. Je jen na vás, jaký materiál si vyberete. Dá se říci, že téměř každá peněženka plní svůj účel a pokud se o ni staráme, může vydržet i několik let.

Nicméně, investovat do kvalitní peněženky pro dámy se skutečně vyplatí. Nabízíme vám velký výběr dámských peněženek vyrobených z pravé kůže, jakož i eko kůže. Právě eko kůže je mezi našimi zákaznicemi velmi oblíbená nejen z důvodu dlouhé životnosti, ale zejména cenové dostupnosti. Kromě toho, je na první pohled nerozeznatelná od kůže.

Jako třeba peněženku ošetřovat?

Stejně jako o přírodní kůži, tak i o eko kůži je třeba správně pečovat. Prodloužíte tím životnost peněženky. Dámské peněženky mohou čistit jemně navlhčeným hadříkem bez chemikálií, nebo s trochou mýdlové vody, která odstraní z povrchu zejména mastné fleky. Dopřát jim můžete i hýčkání v podobě impregnačních přípravků, které jsou na to učené.

Stránka 1 z 5 - 67 položek celkem
Nahoru
Další produkty