Psaníčka

Je sice velmi malá, přesto je pro mnohé ženy nenahraditelná a velmi oblíbená. Psaníčka Vás už na první pohled zaujmou svou velikostí, tvarem, ale i vyzařující elegancí. Tyto všechny vlastnosti se najednou skloubí do velmi pozitivního dojmu z kabelky a Vy si uvědomíte, že takovou kabelku přece musíte mít. Jak si však vybrat psaníčko, když i v naší nabídce jich je více než dost a k čemu se vlastně hodí takový typ kabelky?

Jak si vybrat psaníčko?

I když se to na první pohled možná nezdá, není psaníčko jako psaníčko. I v této kategorii máte na výběr hned několik variant psaníček, které se liší například svým designem, zapínáním, ale často i tvarem.

Výběr designu kabelky - její jednotlivých proporcí je spíše otázka na samotný outfit, kterému musíte design přizpůsobit. Příliš jednoduchá kabelka skvěle doplní bezchybný, avšak mírně extravagantní outfit a zase naopak. O tom však, která kabelka se k jakému outfitu hodí, se dozvíte v poslední části. V zásadě je tvar psaníčka vždy velmi důležitý faktor při rozhodování. Z každé takové kabelky něco vyzařuje - jednoduchost, přesnost, složitost, dokonalost či jiné vlastnosti. Vy si proto musíte vybrat právě takovou kabelku, která bude odrážet Vaše vlastnosti. Zapínání kabelky je také různorodé, preferujte však co nejjednodušší, abyste svou peněženku, mobilní telefon nebo jiné drobnosti mohli promptně vytáhnout vždy, když je to potřeba.

K jakému outfitu si zvolit psaníčko?

Každá listová kabelka je spíše vhodná k elegantnímu oblečení. Dejte si však pozor na design samotné kabelky aby se nestalo, že bude i oblečení i kabelka působit mírně extravagantním dojmem. Vždy by měly tak kabelka, jakož i oblečení doplňovat.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
17828 kabelka semisova listova clutch cerna 101628ML
17825 kabelka semisova listova clutch bezova
540 Kč
131627ML
17840 kabelka semisova listova clutch cervena
540 Kč
141632ML
17837 kabelka semisova listova clutch ruzova
540 Kč
171631ML
17831 kabelka semisova listova clutch seda
540 Kč
101629ML