O nás

Tým Bellakabelky.sk věří, že základem kvalitního internetového obchodu nejsou jen nejnižší ceny a množství nabízeného sortimentu, ale hlavně zvláštní přístup, kvalitní zákaznický servis a hladký průběh vyřizování objednávek. Po odeslání zásilky to pro nás nekončí. Dbáme na kvalitní servis a bezproblémové reklamace.

Náš internetový obchod se postará o zákazníky, kteří preferují stylové kabelky v kterékoliv barvě, jejich kvalitní zpracování, originalitu a pohodlnost nošení. Máte možnost vybírat z různých druhů, barev a tvarů kabelek, peněženek, či ruksaků. V nabídce naleznete kabelky přes rameno, grab a psaníčka. Vaše večerní šaty můžete obohatit výběrem z extravagantních a elegantních typů společenských kabelek. Na své si přijdou i oblíbenkyně ruksaků. Látkové batohy a batohy z eko kůže dodají Vašemu školnímu nebo sportovnímu outfitu šmrnc. Jméno světově oblíbené značky Michael Kors nesou kabelky, peněženky a hodinky v naší nabídce. Všechny produkty Michael Kors vynikají svou originalitou pod svými ochrannými znaky.

V našem zájmu je inovování e-shopu Bellakabelky tak, aby byl přehledný, stylový a zároveň, aby vytvořil pro zákazníka pohodlné podmínky na nákup. Sortiment doplňujeme pravidelně o nové kousky kabelek, batohů, peněženek a doplňků s možností výběru libovolného způsobu dopravy a platby. Zákazník má k dispozici přehledné menu s jednotlivými druhy sortimentu, viditelný kontakt přímo na nás, vyhledávání, nákupní košík a ve spodní části všechny potřebné informace o e-shopu. Rychlé informace Vám poskytneme prostřednictvím online chatu, přes který se na nás můžete obrátit kdykoliv s vašimi otázkami.

Zákaznický servis
Zákaznícký servis
Náš tým je Vám vždy k dispozici
Jedinečné produkty
Jedinečné produkty
Některé produkty nakoupíte jen u nás
Jednoduchá výmena
Jednoduchá výměna
Vyměnit produkt není problém
Darček zadarmo
Dárek zdarma
Dáreček poteší každého ;)