Kabelky

Nevyhnutelně patří k outfitu každé ženy. Známe různé druhy kabelek, více či méně vhodných i pro Vás. Vybrat si jen jednu dámskou kabelku z celkového sortimentu je prakticky nemožné, i proto jsme si pro Vás připravili několik rad a doporučení, které kabelky se kam hodí, abyste si vybrali pokud možno co nejlépe.

Aktovky

Dámské aktovky představují snad nejklasičtější dámské kabelky vůbec. Jsou charakteristické svým vzhledem, protože si drží jednotnou linii - mají relativně výrazné zapínání a také poskytují možnost přehození si kabelky přes rameno. Zapínání kabelky vůbec není schované, přímo na sebe upozorňuje a poutá pozornost.

Všechny je najdete v kategorií dámské aktovky .

Cestovní tašky

Cestovat pohodlně a stylově? Určitě s našimi cestovními taškami v nabídce. Všechny cestovní tašky u nás mají krásné vzory a barvy, které Vás ihned upoutají. Objem tašek je dostatečný pro přepravu věcí i na delší období.

Všechny je najdete v kategorii cestovní tašky .

Kabelky přes rameno

Kabelky přes rameno jsou jednoduše standardním módním doplňkem každé ženy. Neměly by chybět ani ve Vašem šatníku, protože se dají velmi snadno kombinovat s Vašim oblečením či snadno zapadnou do Vašeho outfitu. Kabelky přes rameno mají vždy syté barvy a vybrat si jen jednu je často velmi náročné.

Všechny je najdete v kategorií kabelky přes rameno .

Grab kabelky

Ideální velká grab kabelka? Proč ne? Grab kabelka se dá nosit tak do práce, jakož i za večerní zábavou s přáteli. Do kabelky se vejde prakticky cokoliv nezbytné a protože si vybíráte z pestrých barevných provedení, rozhodně ji dokážete zkombinovat s Vaším outfitem a vypadat tak ještě lépe!

Všechny je najdete v kategorií kabelky do ruky .

Psaníčka

Malá kabelka vhodná především k elegantnímu outfitu? Pak hledáte pravděpodobně psaníčko, která sice není příliš velká, přesto velmi efektivně doplňuje ženský outfit. Psaníčka jsou lehké, decentní a nikdy by neměly být extravagantní.

Všechny je najdete v kategorií psaníčka .

Společenské kabelky

Společenské kabelky představují doplněk vhodný výhradně do společnosti ke společenským šatům. Charakteristickým znakem těchto kabelek jsou často třpytky či jiné drobnosti. Společenské kabelky sice nebudete nosit každý večer, jejich výběr však nepodceňujte.

Všechny je najdete v kategorií společenské kabelky .

Stránka 1 z 13 - 197 položek celkem
Nahoru
Další produkty