Peněženky

I když je u některých žen věčně prázdná a v mnoha případech je v ní dost velký průvan, i tak je dámská peněženka neodmyslitelným doplňkem každé ženy. Peněženka není vhodná jen na peníze, ale i na desítky různých více či méně důležitých karet a dokladů, které běžně nosíme s sebou. Výběr dámské peněženky o Vás může napovědět mnohé detaily, i když si to možná při její koupi příliš neuvědomujete.

Jak si vybrat dámskou peněženku?

V současnosti je na trhu obrovské množství peněženek. Některé se Vám zdají hezčí, jiné zase příliš nevkusné. Malé, velké, kožené či nekožené, textilní, barevné a tak bychom mohli pokračovat dále. Je jich skutečně velmi mnoho, ale vybrat byste si měli pravděpodobně jen jednu. Proč? Určitě se Vám nebude chtít neustále překládat všechny kartičky a doklady, ale i peníze z jedné do druhé. O velikosti často rozhoduje obsah v peněžence - tedy co všechno plánujete mít v takové dámské peněžence jako dámském doplňku.

Jak chcete uzavírat dámskou peněženku?

Peněženku, ale i mincovník lze uzavírat pomocí patentu, zipu, ale i kovové spony. Výběr nelze podceňovat, protože dámskou peněženku budete používat dennodenně a to hned několikrát. Při mincovníku máte na výběr klasický s jednou přihrádkou, ale také dvěma či více v závislosti na jeho velikosti.

Jaká má být cena peněženky?

Cenu peněženky často nedokážete zakrýt. Ideální cena však neexistuje, dámská peněženka by neměla být příliš levná. Její cena je často zrcadlem je kvality. Pokud máte rádi klasiku, určitě zainvestujte do dámské kožené peněženky. V naší nabídce značkových peněženek Michael Kors určitě najdete tu pravu. V případě, že věříte na všechny pověry, peněženka by měla být v červené barvě.

Stránka 1 z 5 - 68 položek celkem
Nahoru
Další produkty