Batohy

Krásné dámské batohy v naší nabídce lákají svým vzhledem, dokonalou souhrou barev, vzorů a také ideální velikostí. Do batohu můžete vložit všechny Vaše potřebné věci, ať už do práce, školy, ale i na lehkou turistiku nebo procházku. Všestranné využití našich dámských ruksaků Vás rozhodně mile překvapí.

Jak si vybrat dámský batoh?

Na co budete dámský ruksak používat? Bude to škola, práce nebo vycházka s Vašimi přáteli? Určitě právě zde se má rodit vaše "rozhodnutí" o tom, jaký ruksak si zvolíte. My jsme Vám to však (doufáme) usnadnily a všechny naše batohy jsou svým vzhledem dosti podobné - jsou pestrobarevné, mají jeden dominantní motiv a mají krásné vzory. Vybrat si jen jeden z nich je často "umění", i proto mnohé zákaznice volí hned i dva batohy najednou. Při výběru dbejte i na velikost samotného batohu, aby se do něj vešlo všechno to, co požadujete. Ze svých požadavků neustupujte a vyberte si skutečně batoh, s jakým budete spokojená!

Jaké dámské batohy jsou nyní trendy?

I když mnohé ženy velmi rychle zaměnili batohy za stále větší a větší kabelky, mnohé z Vás stále nedají na batohy dopustit. My tvrdíme, že batoh má v ženském šatníku opodstatnění a rozhodne jeho funkci nelze podceňovat. Klidně můžete zapomenout na jednobarevné dámské batohy či batohy s mnoha kapsami, což působilo příliš extravagantně a až nevkusně. Dnes jsou trendy zejména dámské batohy s motivy - vzory, které působí na batohu dominantně. I v naší nabídce se nacházejí právě takové batohy, které se mimo jiné velmi dobře nosí i při větší hmotnosti batohu.

Stránka 1 z 10 - 148 položek celkem
Nahoru
Další produkty