Náramky

Hledáte nenápadný, ale přesto velmi originální náramek? Nebo spíše jste ten typ, který upřednostňuje výrazné, bohatě zdobené a možná tak trochu i netradiční náramky? Jste na správném místě. Naše nabídka dámských náramků je tak pestrá, že minimálně si z ní alespoň jeden (ne-li i dva) určitě vyberete.

Podle čeho vybírat dámské náramky?

Design

Náramky si obvykle vybíráme podle designu (vzhledu). Právě design je to první, co si na každém šperku, nejen na dámském náramku, všimneme. Většinou si tedy vybereme ten, který nám jako první padne do oka. Jakmile vám oči padnou na nějaký náramek, při kterém se vám srdce rozbuší a na tváři se vám zjeví okouzlující úsměv, zřejmě jste narazili na ten pravý náramek. Design je každého osobitou záležitostí. Někomu vyhovuje spíše nenápadný a jemný design a jinému zas učaruje extravagantní náramek v netradičním tvaru či ve výrazné barvě.

Velikost náramku

Pokud si vybíráte náramek na zapínání, musíte myslet na to, že by vám neměl být příliš těsný, ale ani příliš volný. Pro výběr té správné velikosti samozřejmě musíte znát svou velikost. Délka dámského náramku závisí na tloušťce vaší ruky, proto byste si ještě před koupí vašeho vysněného stylového náramku měli změřit obvod ruky v těch místech, kde náramek budete nosit. Pro štíhlejší ženské ruce jsou ideální náramky s délkou 17-20 cm, a pro silnější 20-23 cm.

Při pevných kruhových náramcích pro ženy, měřte kolem kloubů. Výslednou cifru vydělte 3,14 a měli byste dostat průměr náramku, který vám bude sedět jako ulitý.

Náramky pro ženy, které jsou na gumičce se měří tak, že prsty držíte natažené mírně od sebe a měřit byste měli v jejich nejširší části - znovu tedy v místě kolem kloubů. Velikost, kterou jste naměřili by měla být pro vás ideální.

Vrstvení náramků je IN

Kombinování jednodušších širších či užších dámských náramků různého průměru a designu je velmi efektní a dodá vám mladistvý a uvolněný styl. Na vrstvení se hodí hlavně dámské náramky v minimalistickém stylu. Nikdy totiž nebudou působit nevkusně a ani příliš fádní. Skvělé na nich je, že z nich lze neustále vytvářet nové a nové kombinace.

Držte se však pravidla - méně je více. Menší počet náramků na vašem zápěstí zaručí, že každý z nich krásně vynikne. Na začátek si vystačíte i se třemi či čtyřmi kousky, které navzájem spojuje určitý společný prvek a společně vytvoří harmonický celek.

Vrstvení dámských náramků lze pojmout i tak, že budete vrstvit náramky různých materiálů. Dávno již neplatí zásada, že stříbro se kombinuje jen se stříbrem a kombinace zlata a stříbra je neskutečným módním přešlapů. Velmi trendy je vrstvení dámských náramků vyrobených z bílého zlata v kombinaci se žlutým. Stejně tak můžete kombinovat bižuterii s dražšími kousky. Případně kovové náramky zkombinujte s látkovými či koženými. Vyzkoušejte například kombinaci mohutného dámského náramku se dvěma jemnějšími, nebo naopak. Výsledný efekt bude stát za to.

Vrstvení je o citu a fantazii. Nesnažte se to sílit, dosáhnete tak zcela opačný efekt. Také nekombinujte několik náramků, pokud už vás zdobí několik řetízků či prstenů. Pozor si také dávejte na vrstvení dámských náramků na obou rukách.

Noste je jako noblesní francouzská!

Super tenké a zdánlivě nenápadné dámské náramky - to je další z módních trendů v oblasti šperků . Minimalistické náramky pro ženy a náhrdelníky jsou velkým módním hitem, který si oblíbily už mnohé ženy. Původ tohoto módní šílenství bychom mohli hledat ve Francii. Začalo to na módním veletrhu v Paříži, kde se to jemnulinkými náramky jen hemžilo. Odtud se tento trend přesunul i do zbytku Evropy. Krásné a velmi jemné minimalistické dámské náramky najdete také v naší nabídce. Jsou vyrobeny z různých materiálů a dokonale se hodí pro každodenní nošení.

Máte odvahu? Vyzkoušejte masivní dámské náramky

Je jedno jakou mají barvu, zda z jakého jsou materiálu. Jen jedno kritérium je podstatné - když už náramek, tak pořádně masivní a nepřehlédnutelný. Velmi praktické jsou například sady několika náramků, které společně vytvářejí jeden masivní šperk. Klasikou i nadále zůstávají hrubé kožené náramky zdobené kovovým zapínáním. Vsadit můžete i na výrazné barvy, zejména v létě na vašich opálených rukou krásně vyniknou.

Masivní dámské náramky však musí být v souladu se stylem oblečení, aby nevypadali kýčovitě. Tak či tak, každý dámský náramek představuje úžasný způsob jak vyjádřit svou jedinečnost, unikátnost, originalitu a cit pro módu.

Stránka 1 z 2 - 24 položek celkem
28850 naramek achat polodrahokam zeleny
537 Kč
AM7008
28859 naramek diopsid polodrahokam zeleny
537 Kč
AM7014
28877 naramek karneol polodrahokam oranzovy AM7020
29057 naramek koralkovy modry s priveskem N034
28880 naramek malachit polodrahokam zeleny
1 157 Kč
AM7025
29048 naramek matny onyx fialovy
386 Kč
N031
28991 naramek prirodni kamen modry
386 Kč
N012
28862 naramek shell perlovy biely
537 Kč
AM7009
28907 not name
537 Kč
AM7033
28874 naramek z koralek bilo modry
381 Kč
AM7018
Nahoru
Další produkty