Kabelky přes rameno

Poohlížíte se po kabelce přes rameno? Tyto momentálně nejžádanější kabelky na trhu vůbec se nacházejí právě v aktuální kategorií. Kabelky přes rameno mají svá specifika, tak se pojďme společně podívat na to, jak si takovou kabelku vybrat a k čemu vlastně kabelka přes rameno hodí.

Vybíráme kabelky přes rameno

V zásadě máte na výběr vždy hned několik typů kabelek přes rameno. Některé jsou jednodušší, jiné jsou zase o něco složitější, a to nejen svým vzhledem, ale i například zapínáním a podobně. Standardně mají všechny kabelky přes rameno velmi výraznou a sytou barvu, která je pro ně dominantní. Kromě toho mají i dvojí držení - buď klasické, jak jsme zvyklé u všech kabelkách nebo přehození přes rameno, kdy máte volné ruce. Ne každé ženě a ne ke každému outfitu takové přehození přes rameno svědčí.

K jakému outfitu zvolit crossbody kabelky nebo kabelky přes rameno?

Kabelku přes rameno si žádá spíše sportovně - elegantní outfit. Charakteristickým znakem tohoto outfitu je v mnoha případech i jistá ležérnost, nemusí to být však podmínkou. Více než k elegantním šatům se tedy i kvůli své velikosti a často výrazným přezkám na zapínání hodí k nápadnejšiemu elegantně - sportovnímu outfitu, který v zimních měsících může klidně tvořit i kabát a naopak během léta to může být mírně extravagantní tričko a džíny. Možností je daleko více, než například při společenské kabelce, avšak nezapomeňte si ani kabelku přes rameno barevné sladit ať už s botami, oblečením nebo některými doplňky.

Kabelka přes rameno by neměla chybět ani ve Vašem šatníku. Má své obrovské výhody, jakými jsou například dostatečně velký objem, široká škála možností zapínání, ale i držení klasické či přehození přes rameno. Hodí se k více typům outfitů, tak do práce, tak na procházku.

Stránka 1 z 6 - 90 položek celkem
Nahoru
Další produkty