Crossbody kabelky

Kabelky nazývané crossbody si každá žena zamiluje už na první pohled. Mají ideální velikost, která zaručí, že se vám do kabelky vejdou jen věci, které skutečně potřebujete. A navíc jsou nesmírně stylové a nadčasové. S příchodem teplejších dní je můžeme v ulicích vidět stále častěji. Proto bychom mohli říci, že crossbody patří do kategorie oblíbených letních kabelek. Pokud alespoň jednu vlastníte, pak určitě víte, o čem mluvíme. Pokud však ještě žádnou nevlastníte, věříme, že po zhlédnutí naší pestré nabídky si crossbody kabelky získají Vaše srdce a obdiv.

Víte, jak crossbody kabelky vznikly?

Ve většině případů jsou kabelky zařazovány do kategorií podle typu řemínku / popruhu nebo ručky, a také podle tvaru a stylu. Jinak tomu není ani v případě crossbody kabelky. Ta se vyznačuje dlouhým popruhem, který umožňuje nošení kabelky křížem přes tělo.

Podnětem pro vznik současného konceptu crossbody kabelek, bylo nabídnout nejen ženám, ale i mužům tašky, které by umožňovaly volnost rukou, tzv. "Handsfree tašky". Tito "předchůdci" crossbody kabelek paradoxně sklidily úspěch zejména u mužského obecenstva, a to zejména u poštovních poslíčky a opraváře elektrického vedení.

Až o něco později se staly i předmětem módního průmyslu, který jim dal současnou podobu. Módní designéři jim dodaly punc trendovosti a nadčasovosti, jejich původní velikost o něco zmenšily, a s malými obměnami si každou sezónu právem užívají výsluní na přehlídkových molech. Crossbody kabelky se tak staly oblíbenými kabelkami mezi ženami po celém světě.

Co stojí za popularitou crossbody kabelek?

Kabelky přes tělo jsou úžasně v tom, že jsou maximálně kompaktní, praktické a funkční. Díky dlouhému popruhu si ji přehodíte křížem přes sebe a v žádném případě se nemusíte obávat, že by vám sklouzla z ramene, jak to bývá u jiných kabelek, které se nosí klasickým způsobem. Styl nošení crossbody kabelek minimalizuje riziko jejich odcizení. Popruh si umíte nastavit podle vlastních potřeb, je velmi pohodlný, nikde vás nic netlačí a máte volné ruce.

I když do nich nevejdete tolik věcí, co do klasických kabelek, věřte nám, je to jen pro vaše dobro. S crossbody kabelkami se naučíte pořádku, organizovanosti a zbavíte se toho hlasu v hlavě, který Vám říká, abyste tam pro jistotu nacpali ještě dalších XY zbytečností. Menší hmotnost znamená menší zátěž pro Vaši páteř. Hmotnost crossbody kabelky je rovnoměrně rozložena mezi záda a rameno, a tedy kabelka nemá tendenci Vaše rameno "táhnout k zemi".

Jak si vybrat crossbody kabelku?

Jako u všech kabelkách, i zde platí zlaté pravidlo, které říká, že je lepší investovat do kožené, případně do crossbody kabelky z eko kůže. V naší nabídce máte na výběr ze širokého spektra nejrůznějších střihů, tvarů a barevných kombinací. Najdete v ní kabelky přes tělo laděné do elegantních verzí, běžně nositelných až po ty extravagantní.

Výhodou takových kabelek je, že jsou univerzálně použitelné a můžete s nimi vyrazit skutečně kamkoliv. Design crossbody kabelek dokáže vyrazit dech, ale i decentně oživit jakýkoliv outfit. Stačí si vybrat takovou, která s ním bude ladit, nebo prostě zapomenout na všechny módní pravidla a vybrat si takovou, po které Vaše srdce už dlouho touží.

Jaké barevné odstíny se nosí?

To, v jaké barvě si ji zvolíte, je velmi individuální záležitost. Pokud, ale chcete být v kurzu, vsaďte se na jemné a velmi svěží pastelové odstíny. Pudrová růžová, levandulová, bledě modrá či slabě žlutá, to je jen několik pastelových barev, které mají tu moc být stejně univerzální, jako tradiční černá, hnědá nebo bílá.

Pokud máte rádi tmavší barvy, sáhněte například po sytě fialové, bordó či stále velmi populární khaki barvě. Mezi stálicemi, i když o něco excentrickejšími, se stále nacházejí všechny metalické a holografické odstíny.

Stránka 1 z 5 - 67 položek celkem
20678 kabelka saddle crossbody s doplnky bila 122960ML
20663 kabelka saddle crossbody s doplnky modra 162955ML
25607 kabelka damska crossbody cerna
633 Kč
1021633ML
29765 kabelka l biaggi ovalna s logem hneda
1 054 Kč
112106LB
29954 kabelka mala kozenkova do ruky bezova 1311811ML
20666 kabelka saddle crossbody s doplnky cerna 102956ML
20675 kabelka saddle crossbody s doplnky ruzova 172959ML
Nahoru
Další produkty