Způsoby, jak můžete na Bellakabelky.cz zaplatit 

Zajímá Vás jak můžete za Vaši objednávku zaplatit? Momentálně nabízíme všechny nejpoužívanější metody platby od klasické dobírky až po bankovní převody či platbu kartou. Všechny způsoby platby jsou maximálně bezpečné a nemusíte se obávat, že byste o své peníze přišli.

 • Dobírka

  29 CZK
  Při zvolení platby na dobírku za objednávku zaplatíte až po doručení balíčku. Výhodou dobírky je, že můžete zaplatit až při převzetí objednávky přímo u kurýra, který Vám zásilku doručí.
 • Platba kartou

  Zdarma
  Zaplatit za objednávku můžete také přímo pomocí Vaší platební karty Visa nebo Master Card. Tento způsob platby je velmi rychlý a maximálně bezpečný. Platba probíhá přes plně zabezpečenou platební bránu poskytovatele.
 • Rychlý bankovní převod

  Zdarma
  Při zvolení způsobu platby bankovním převodem, budete přesměrováni přímo do rozhraní vaší banky, kde jednoduše a rychle můžete zrealizovat platbu. Nemusíte vypisovat žádné informace ani číslo účtu. Vše proběhne automaticky.
 • Klasický bankovní převod

  Zdarma
  V potvrzujícím e-maily dostanete všechny potřebné informace k provedení platby, jako například číslo účtu a variabilní symbol.

Pokud byste měli problém s provedením platby, můžete zaplatit i klasickým bankovním převodem

Fio banka a.s.

Číslo účtu: 2800987092 Kód banky: 2010

SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol prosím uveďte ID objednávky.