Prodloužená doba pro výměnu a vrácení

Netrafili jste se do výběru? Není problém. S cílem zajistit Vaši maximální spokojenost s našimi produkty, Vám nabízíme možnost vrácení nebo výměny zboží do 60 dnů od přijetí objednávky.

Podmínky vrácení a výměny:

Zákazník může využít této možnost do 60 dnů od přijetí zboží. Produkt musí být nepoužitý (bez známek používání), v původním balení, se všemi vysačkami, dárky a doplňky. Náklady na vrácení nese kupující, přičemž proplácená je čistě uhrazená hodnota zboží bez poplatků za dopravu a platbu. Vrácení se nevztahuje na produkty, které byly označeny jako poškozené nebo použité. V případě, že produkt nese známky používání nebo mu chybí kompletní obal, dárky a příslušenství, tak internetový obchod Bellakabelky.cz může nabídnout zpětný odkup za sníženou částku (dle stavu) popřípadě za 0 Kč na ekologickou likvidaci. Služba je aktivní pouze tehdy , pokud zákazník nevyužije možnost odstoupení od smlouvy bez udání důvodu v zákonné lhůtě.

Zboží prosíme zaslat na adresu Bellakabelky.cz, Mlynská 312/16, 92522 Veľké Uľany, Slovensko

 

Postup při vrácení nebo výměně:

  1. Kontaktujte nás: Před vrácením zboží nás prosím kontaktujte prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo e-mailem s informacemi o objednávce.

  2. Odeslání zboží: Po odeslání potřebných informací, můžete zaslat zboží na uvedenou adresu.

  3. Zpracování vrácení nebo výměny: Po obdržení zboží ověříme jeho stav a vyřídíme vrácení nebo výměnu v souladu s uvedenými podmínkami. Peníze obdržíte nejpozději do 14 dnů od přijetí zboží.

 

Platnost a účinnost nabývají těto podmínky 22.11.2023.