Spolupráce - Bellakabelky.cz

Spolupracujte s Bellakabelky.sk

Líbí se Vám naše kabelky, batohy, tašky či cestovní kufry? Máte rádi značku Bellakabelky a chtěli byste se stát její součástí? Pokud jste si odpověděli kladně, určitě čtěte dál;)

Hledáme influencerov, kteří dokáží odkomunikovať a zpropagovat naši značku a produkty. Za spolupráci nabízíme to, co Vám z naší nabídky padne do oka, popřípadě po dohodě i finanční odměnu.


Barterové SPOLUPRÁCE

PODMÍNKY:


AFFILIATE

Po přidání se do naší sítě, dostanete pro vašich sledovatelů slevový kód na nákup ve výši 3-10% hodnoty objednávky. Za každého zákazníka, který kód použije, Vám vyplatíme fi-nanční provizi ve výši 10-20% hodnoty produktů.

PODMÍNKY:


VYTVÁŘENÍ OBSAHU

Tato forma spolupráce je vhodná pro šikovné kreativních lidí, který rádi vytvářejí obsah na internetu zejména ve formě videa.

PODMÍNKY:


Spolupráce bude navázána pouze s vybranými influencermi. Počet sledujících je pouze jedním z rozhodujících kritérií. Vliv na oboustrannou spolupráci má také kvalita publikovaného obsahu, dosah příspěvků, vhodnost cílového publika apod. Rádi však navážeme spolupráci is mikro influencermi, jejichž sleduje i menší počet lidí v řádech stovek a nižších tisíců.

Pokud vás některá z možností oslovila popřípadě Vás napadlo něco, o čem musíme vědět, kontaktujte nás na [email protected] proprípade na našem Instagram nebo Facebooku .