Pánské tašky a aktovky

Pánské crossbody tašky spolu s pánskými aktovkami se opět vracejí do módy a stávají se neodmyslitelnou součástí moderních pánů. Svým elegantním, většinou koženým provedením působí velmi luxusně a draho. Chcete vypadat moderně, držet krok s nejnovější módou a přitom nosit všechny potřebné věci s sebou? Pak je pro vás kožená pánská aktovka jasná volba.

Jak si vybrat správnou pánskou tašku?

Kožené aktovky jsou úžasný společník do práce, kde si s sebou potřebujete vzít všechny potřebné věci jako jsou například notebook, dokumenty nebo své doklady, v aktovce budou mít vždy své místo. Budete nosit všechny potřebné věci po ruce a zároveň budete držet krok s najmodrnejšími trendy v módě.

Crossbody tašky mohou být i navzdory svým menším rozměrům velký pomocník ačkoli jsou kompaktní vejdou se do nich všechny vaše osobní věci. Největší výhoda je pohodlné nošení při kterém zůstávají obě ruce volné. Zároveň velmi dobře poslouží jako každodenní doplněk k vašemu outfitu.

Batoh nebo aktovku?

Přestože aktovky jsou velmi praktické v nošení mají batohy stále navrch. Za nošení obdobného nákladu věcí při ruksaku budete mít obě ruce stále volné, zatímco pánskou aktovku musíte držet v ruce. Kožená pánská aktovka je však elegantnější volba a hodí se skoro ke každému outfitu. Obě mají své silnější stránky, ale výběr záleží na vás. Zda si vyberete aktovku nebo městský batoh, vždy si vyberete správně.

Filtr produktů

Dostupnost
Barva
Materiál
Značka
Velikost
Zapínání
Zrušit filtrování
Seřadit