Tašky pro maminky, přebalovací tašky

Přebalovací taška je jednou z věcí, kterou jako čerstvá maminka, budete denně používat. A to bez jakýchkoli výhrad. Ten malý človíček si zaslouží svou vlastní speciální tašku, ale také vy. A přesně na to jsme mysleli i my - aby přebalovací tašky nesloužily jen dětičkám, ale i maminkám. Tašky pro maminky v naší nabídce jsou skutečně krásné, prostorné, multifunkční a když se na ně podíváte, ani jen si nepomyslíte, že by to ve skutečnosti mohla být přebalovací taška. Vypadají spíše jako designové tašky na cestování. Skvělé, co říkáte?

Přebalovací taška - nová povinná výbava každé maminy

Od lahví, přes hračky, přebalovací podložku až po pleny, mokré utěrky či křemík. Jak mamina malého děťátka budete něj potřebovat skutečně množství věcí, které byste měli mít na jednom místě a po ruce. Takže místo toho, aby se vám tyto věci kupil naházené ve vaší tote kabelce, kterou od nátřesk všech těch věcí ani nevíte zapnout, pořiďte si přebalovací tašku vybavenou prostorným vnitřkem s množstvím úschovných kapes, které vám pomohou udržet v tašce organizaci a pořádek.

Nejen pro maminy, ale i pro tatínek

Klasickým přebalovacím taškám odzvonilo. Pravděpodobně žádná mamina nechce nosit nevkusnou přebalovací tašku, která doslova ničí její jinak stylový outfit. Vždyť to, že jste nyní na mateřské neznamená, že se musíte vzdát všech módních vychytávek. Právě naopak! Takže upusťte od klasických, neforemných a vskutku nevkusných přebalovacích tašek a vrhněte se na stylové, vkusné tašky pro maminky. A vůbec je nemusíte nosit jen zavěšené na kočárku, klidně si je přehoďte přes rameno. A pokud nebudete mít žádnou nákupní tašku po ruce, naše tašky pro maminky využijete i na tento způsob.

Přihrádkový systém uvnitř zaručí dokonalý a přehledný pořádek a nadčasový design váš trendy vzhled. Navíc s takovou taškou se nemusí stydět chodit ven na procházky ani tatínkové, protože vůbec nevypadají typicky "maminkovské" a ani dětsky. Takže maminy, sbalte vše potřebné, nachystejte kočárek s vaší ratolestí, vyprovoďte tatínky na procházku a vy si dopřejte trošku odpočinku.

Multifunkčnost a kvalitní materiál

Pěkný vzhled a co největší prostor uvnitř - to jsou zřejmě dvě nejzákladnější podmínky, které od tašky pro maminky budete vyžadovat. Cílem každé přebalovací tašky je hlavně praktičnost a funkčnost. Tašky pro maminky v naší nabídce nejsou jen funkční, jsou multifunkční. A víte proč? Jsou designově přitažlivé, to je jasné. Mají dostatek prostoru nejen pro dětské věci, ale také i pro vaše drobnosti. Schováte tam peněženku, klíče, diář, deštník ale i kosmetickou taštičku.

Navíc některé tašky pro maminky z naší nabídky obsahují i přebalovací podložku či úchyt o cestovní kufr , který vás potěší hlavně, když s děťátkem plánujete cestovat. Tašky pro maminky jsou vyrobeny z kvalitního, málo nasákavého a odolného materiálu. Manipulaci s taškou a její nošení, ať už na kočárku, na rameni nebo v ruce, vám usnadní déle ouška a dlouhý, nastavitelný a vyztužený popruh přes rameno.

Měníme městský batoh za kojenecký

Tašky pro maminky nemusí mít jen klasický vzhled tašky. Nejnovějším hitem jsou kojenecké batohy, které mají mnoho výhod. Zřejmě tou největší je, že je můžete nosit i na zádech, a tak máte zcela volné ruce a nic vám nikde nepřekáží. Samozřejmostí je i možnost upevnění na kočárek či na cestovní kufr.

Kojenecké batohy jsou skvělou volbou pro aktivní maminky, které rády chodí s dětičkami na výlety či často cestují. Jelikož při cestování s dětmi je docela pravděpodobné, že ne všechno půjde podle vašich představ a zcela jistě si projdete slušnou dávkou stresu, kojenecké batohy díky své praktičnosti a organizačním vlastnostem vám alespoň usnadní přípravu i na takové nečekané a stresové situace.

Kojenecké batohy jsou prostorné, s dostatkem přihrádek a taktéž disponují i bočními kapsami na úschovu láhve. Pohodlně do nich vejdete i větší věci jako pleny, dětskou deku, vlhčené ubrousky, sušené mléko či hračky a stále tam zůstane dostatek místa i na vaše osobní věci. Kojenecké batohy jsou odolné a velmi pohodlné na nošení i díky měkké výztuži. Vzhledově se nesou víceméně v nadčasovém a sportovně-elegantním duchu, tak aby se hodily ke kočárku, k vašemu outfitu a také, aby je v případě potřeby mohli využít i tatínkové.


Filtr produktů

Dostupnost
Barva
Materiál
Značka
Velikost
Zapínání
Zrušit filtrování
Seřadit